MEIE KOGEMUSED NII ENDA KUI TEISTE EEST PALVETAMISEL ON OLNUD SELLISED, KUS TOIMUB TERVENEMINE, MEELEPARANDUS, VABANEMINE, KAUAOODATUD SELGUSE SAABUMINE, OLUKORRA LAHENEMINE, ELURUUMIDE NING MEELTE PUHASTUMINE PAINAJATEST JNE. OTSIDA KONTAKTI ALGALLIKAGA NING OLLA PALVES LOOJA EES ON VÕIMALUS KÕIGILE, SEST TA IGATSEB NING OOTAB SEDA OMA ARMASTUSEST MEIE VASTU.

Oleme kõik tihti kohanud inimesi elu ummikseisudes ja kriisisituatsioonides ütlemas: “nüüd ei jää enam midagi muud üle kui palvetada”. Ilmselgelt on siin järjekord läinud sassi, sest valmisolek palveks ning Looja juhatuseks võiks olla alati esmane ning saata meid igapäevaselt ja alati. See võib hoida meid eemal ummikseisudest, kriisidest ning lootuse kaotamisest ning aidata püsida kindlal ja juhatatud rajal. Lase ta enda sisse elama, et avaneks kogu Sinu potensiaal ja anded!

Me oleme keha – hing – vaim. Kui me ütleme, et tuleb kuulata südant või sisetunnet, siis loomulikult räägime juhatusest, millest me oma pisikese inimliku loogilise mõtlemisega aru ei saa. Elu kulgeb mööda rada, mis ei ole tegelikult alati meie kontrollida, ning tuleb ette ootamatuid ning üllatuslikke situatsioone ja takistusi ning samas ka lahendusi, mida me ette ei tea. Me ei loo neid tihti teadlikult ja ei kontrolli, ei halda põhjuse ja tagajärje seoseid ning ei suuda näha terviklikku pilt. Elu on teekond täis üllatusi, nii “häid” kui “halbu”, mis kasvatavad ja õpetavad meid. 

Täiusliku juhatuse ning olukordade tervenemise otsimine läbi sügava ja avatud palve meie algallika ehk Jumala/Looja poole, on väga oluline, kosutav ja rahustav. Kuna tema on meid loonud erilistena ja eesmärgiga, andnud meile tee ja plaani ning nö. “kasutusjuhendi”, siis on väga tähtis, et just Tema räägiks meiega ja juhataks Vaimu kaudu, puhastaks meie südant ja meeli kõigest sellest, mis takistab olla kontaktis. Et me ei eksiks teelt ja meie teekond oleks õnnistatud, siis on tark seda järgida. Sest nagu öeldakse: “kui Looja läkitab, siis ta ka varustab”. See tähendab alati seda, et kui järgime tema plaane ja radu, kuhu ta meid suunab, varustab ta ka sel teel meid kindlalt, stabiilselt ja püsivalt kõige vajalikuga, et sealt läbi minna. Usk vabastab Jumala väe!

Kui oleme avatud, et Jumala tahtmine sünniks meie elus, siis võime olla kindlad, et see on tõesti parim ka meile endile. 


NB!

Vastavalt abivajaja soovile või vajadusele võime pakkuda vaimset tuge ja eestpalvet kombinatsioonis kogemusnõustamisega!