MEIE KOGEMUSED NII ENDA KUI TEISTE EEST PALVETAMISEL ON OLNUD SELLISED, KUS TOIMUB KIIREM VÕI PIKEMAAJALISEM TERVENEMINE, MEELEPARANDUS, VABANEMINE, KAUAOODATUD SELGUSE SAABUMINE, OLUKORRA LAHENEMINE, ELURUUMIDE PUHASTUMINE PAINAJATEST JNE. PALVE MEIE LOOJALE ON KÕIGI JAOKS AVATUD, SEST TA IGATSEB NING OOTAB SEDA OMA ARMASTUSES MEIE VASTU.

Oleme kõik tihti kohanud inimesi elu ummikseisudes ja kriisisituatsioonides ütlemas: “nüüd ei jää enam midagi muud üle kui palvetada”. Ilmselgelt on siin järjekord läinud sassi, sest palve võiks olla alati esmane ning saata meid igapäevaselt ja alati. See võib just hoida meid eemal kriisisituatsioonidesse sattumisest, lootuse ja lahenduste kaotamisest.

Kui me räägime, et tuleb kuulata südant või sisetunnet, siis loomulikult räägime sellest, millest me oma pisikese inimliku loogilise mõtlemisega aru ei saa. Elu kulgeb mööda rada, mis ei ole tegelikult alati meie kontrollida, ning tuleb ette ootamatuid ning üllatuslikke situatsioone ja takistusi ning samas ka lahendusi, mida me ette ei tea. Me ei loo neid teadlikult ja ei kontrolli, ei halda põhjuse ja tagajärje seoseid ning ei suuda näha terviklikku pilt. Elu on teekond täis üllatusi, nii häid kui halbu, mis kasvatavad ja õpetavad meid.

Täiusliku juhatuse ning olukordade tervenemise otsimine läbi sügava ja avatud palve meie algallika ehk Jumala poole, on väga oluline, kosutav ja rahustav. Kuna tema on meid loonud erilistena ja eesmärgiga, andnud meile tee ja plaani ning ka nö. “kasutusjuhendi”, siis on väga tähtis, et just tema räägiks meiega ja juhataks, puhastaks meie südant ja meeli kõigest sellest, mis takistab olla temaga kontaktis. Et me ei eksiks teelt ja meie teekond oleks õnnistatud, siis on tark seda järgida. Sest nagu öeldakse: “kui Looja läkitab, siis ta ka varustab”. See tähendab alati seda, et kui järgime tema plaane ja radu, kuhu ta meid suunab, varustab ta ka sel teel meid kindlalt, stabiilselt ja püsivalt kõige vajalikuga, et sealt läbi minna. Meie kogemuse põhjal ei asenda seda mitte ükski eksitav või odav koopia esoteerikamaailmast oma rituaalide ja tehnikatega, sest see võib jääda vaid sõltuvuslikuks, illusoorseks ja suletud ringiks.

Koputa ja sulle avatakse, palu ja sulle antakse!


NB!

Vastavalt abivajaja soovile või vajadusele võime pakkuda vaimset tuge ja eestpalvet ning kombineerida seda kogemusnõustamise ja/või ravimassaažiseansiga!