RAVIMASSAAŽIL AITAME KORRIGEERIDA FÜÜSILIST KEHA KOMBINEERITUD MASSAAŽILIIKIDEGA, KERGETE KIROPRAKTILISTE VÕTETEGA, VENITUSTEGA JA RAHVAMEDITSIINIST PÄRIT TEHNIKATEGA NING ANNAME SOOVITUSI EDASPIDISEKS TOIMETULEKUKS. LÄHENEME INDIVIDUAALSELT, KUJUNDAME IGAÜHELE JUST SOBIVA RAVIMEETODI, ARVESTADES VAJADUSTE, SOOVIDE JA EESMÄRKIDEGA.


Ravimassaaž (Yumeiho teraapia sarnane) on mõeldud keha blokeeringute avamiseks, liigeste korrigeerimiseks ja keha tasakaalu säilitamiseks. Kerge surve ja venitustega töödeldakse kogu keha kasutades erinevaid massaažitehnikaid, venitusi, kergeid kiropraktilisi võtteid ja hingamistehnikat. Ravimassaaž keskendub lülisamba ja vaagnaluude asendi korrigeerimisele, mille tulemusena paraneb rüht, vähenevad lihaspinged ja valud seljas ning jalgades, paraneb siseorganite talitlus ja kiireneb kogu keha ainevahetus. Meetod on intensiivne, tõhus, süvitsi toimiv ning jätab tunde, et oled ”palju” massaaži saanud. Peale massaaži on jalad kerged, keha ja meel värsked ja puhanud. Kuigi selle massaaži otsene toime on suunatud valude eemaldamisele, luude ja liigeste korrigeerimisele ja vereringe parandamisele, kaasneb sellega ka väga suur järeltoime, väljendudes seedesüsteemi, kuse-suguelundkonna häirete taandumises, kõhu kinnisuse või lahtisuse korrigeerumises, kehakaalu normaliseerumises jms. Peale esimesi massaaže võib mõnikord esineda valusid lihastes ja liigestes, mis on märk vaagnaluude korrigeerimise positiivsetest tulemustest – muutunud vaagnaluu asend võimaldab taas kasutada võrdselt mõlema kehapoole lihaseid ja liigeseid, mis uudsest koormusest valulikuks muutuvad. See ravimassaaž sobib suurepäraselt neile, kellele meeldib tugevamapoolne füüsiline massaaaž.

Profülaktiliselt on igal inimesel soovitav ravimassaaži nautida. Tõsisemate probleemide puhul ja püsiva efekti saavutamiseks on soovituslik läbida ravitsükkel, seansid sagedusega 3 – 5 korda kuus.

Seansi käigus antakse nõuandeid, mis aitavad mõista kõrvalekallete tekke põhjust ning võimaldab end paremas tasakaalus hoida ka tulevikus.


NB! Ravimassaaž toimub massaažilaual või põrandal (mati peal) mugavas riietuses. Võid end enne saabumist vastavalt riietada või teha seda kohale tulles. Kõige paremini sobivad dressipüksid/retuusid ja T-särk/polo ning sokid.