AIMUR SAAR (juhataja)

Kogemusnõustamine / Vaimne tugi

Tel: +372 5383 1115

E-mail: info@dunamis.ee

Inimese kui terviku vastu tekkis mul huvi juba lapsepõlves. Hakkasin lugema palju kirjandust, kus käsitleti inimese olemust erinevate tasandite läbi: vaimselt, psühholoogiliselt ning füüsiliselt. See viis mind sügavate mõtiskluste ning kurviliste eneseotsinguteni, mis sisaldasid ka sügavaid kriise, krahhe ja proovilepanekuid. Ma olen neist väljunud ja taastunud, kasutades vaimseid väärtusi, psühholoogilisi meetodeid ja füüsilisi harjutusi. Olen teinud elus mitu suurt kannapööret, mis on toonud enesega kaasa kasulikud transformatsioonid ning arenguprotsessid. Mitmekesised kogemused, õppimine ning inimestega töötamine on minust tänaseks vorminud endas jõu, tasakaalu, rõõmu ja rahu leidnud suhtleja ning läbirääkija. Sellest kõigest tulenevalt tunnen kutset nõustada ja jõustada abivajajaid erinevatel teemadel.

Olen läbinud:

  • Arengukeskus Avitus: kogemusnõustajate riiklikule standardile vastav baasväljaõpe ja jätkukoolitus psühholoogilises kriisis toetamiseks (Kogemusnõustajate Koja registriga saab tutvuda SIIN)
  • Lahemaa Tervisekool: ravimassaaž (yumeiho sarnane, kombineeritud ravimeetod parimatest võtetest)

HELE-RIIN MERE

Laserteraapia / Füsioteraapia / Ravimassaaž

Tel: +372 5346 4930

E-mail: heleriin.mere@gmail.com

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioterapeudi eriala 2012. aastal ning  lisaks oman terviseteaduse bakalaureuse kraadi kehalise kasvatuse ja spordi erialal. Nüüdseks olen töötanud 10 aastat füsioterapeudina. Olen spetsialiseerunud täiskasvanute füsioteraapiale omades kogemust nii krooniliste lihasvaevustega seotud probleemide lahendamises kui ka traumajärgsete lihaste ja liigeste funkstiooni taastamises. 

Töökogemus:

2020-praeguseni SA TÜK ortopeedia osakond

2015-2020.a SA TÜK traumatoloogia osakond

2016-praeguseni OÜ HeleMed Teraapia

2012-2015.a Corax LMT OÜ Elulaser

2012-2015a Terviseühing Teraapiakoda

Olen läbinud erinevaid täiendkoolitusi:

  • EFT (Emotional Freedom Techniques) I astme kursus
  • Teadlikus liikumises – sissejuhatus B BAT (Basci Body Awareness Therapy) kehatajuteraapiasse
  • Lihasenergeetilised tehnikad, Tartu Tervishoiu Kõrgkool
  • Kinesioteipimise baaskursus, Lauri Rannamaa
  • Selja eri koolitus, Fit koolitused OÜ
  • On-site massaaži kiirkoolitus,  Massaažikoolitus OÜ