ÜHE RESTORANI UKSE KÕRVAL ON TEKST, MIDA KLIENT VÄLJUDES LOEB: “KUI SULLE TOIT EI MAITSENUD, RÄÄGI SEDA MEILE. KUI MAITSES, RÄÄGI SELLEST KÕIKIDELE SÕPRADELE JA TUTTAVATELE!”

Siin on mõned kommentaarid klientidelt, kes on meid külastanud ning seejärel soovinud oma kogemust jagada ka teistega!

MARI-LIIS:Olen käinud Aimuri juures ravimassaažis mõned korrad. Kui hundiratta tegemine ragistas selja natuke valele poole, siis Aimur aitas selle taas korda saada. Abi sain juba esimesest korrast ja kuigi massaaž ja ragistamised ise on kohati külmajudinaid tekitavad, siis leevendus murele ja tulemus, kiired.


KRISTEL: “Sain meelerahu ja hea füüsilise enesetunde. Lõpupalvuse ajal tundsin tugevat lainetavat energiavoolu, mis andis hea enesetunde veel mitmeks päevaks. Arvestades, et mul oli siis väga raske periood, sain Aimuri juures käimisest palju abi. Aitähh jätkuvalt 😁 “


SILVA: “Olen käinud ravimassaažil juba aastaid, kuid ikkagi imestan kui kerge ja värske on peale seansi olla – see on täiesti teine maailm kui tööstress ja pinge on kehast kadunud ning eluvaim taas liikuma pääsenud! Kondiväänamise kõrvale kuuleb alati ka palju tarku nõuandeid. Individuaalne lähenemine, professionaalne töö ja südantsoojendavalt päikseline suhtumine 😊 Soovitan kõigile, kes on oma eluga kuskile kinni jäänud, olgu siis füüsiliselt või mõtteliselt.”


MARJE: “Minule pandi käed peale ja palvetati. Sain põlve- ja puusavaludest vabaks ja uuesti tööle minna. Aitäh!”


ROMM: “Olen Aimuri poolt pakutud ravimassaažiga väga rahul. Olen saanud selle käigus kosutust nii kehale kui vaimule. Tänu järjepidevale käimisele olen alaseljavaludest vabanenud. Kindlasti soovitan tulla tema seansile!”


KADRI: “Aimuri teraapia ja palve on pealtnäha lihtsad, kuid nendes on kindlasti tegutsemas Jumala vägi, sest tänu tema kätele ja palvele olen kogenud Jumala puudutavat väge ja armastust, samuti olen tervenenud seljavalust, mis varasemalt kestis nädalaid… Aega läks, aga tehtud ta sai 😀


MONIKA: “Aimuri juurde sattusin täiesti juhuslikult läbi sooduspakkumiste keskkonna. Suurt oodata ei osanud midagi ja ega mingit erilist eeltööd ka ei teinud, mis mind ees võiks oodata … oleks pidanud 😊 Massaaž oli täiesti erinev minu varasematest kogemustest. Tegemist oli ravimassaaziga, mis hõlmas kogu keha: mind painutati, venitati, ma hingasin ja hoidsin hinge kinni – ehk terve selle aja ma töötasin aktiivselt kaasa. Oli hetki kui oli valus, kuid ka väga mõnus. Oli hetki kui olin kurb, kuid samas ka rõõmus. Terve tunni vältel sai keha intensiivselt taastada oma energiavarusid, painduvust ja lõõgastuda. Peale massaaži oli alati suur kergus kehas ja hinges. Aimur on ka muidugi ääretult tähelepanelik ja hea kuulaja ning suurepärase muusikamaitsega!”


HELAR: “Olen teenusega rahul. Olen klient juba viis aastat. Julgen soovitada.”


KERSTI: “Ma olin pikka aega otsinud leevendust ja lahendust peavaludele. Oli perioode, mil peavalu oli igapäevane kaaslane. Lastes teha ravimassaaži sain peavaludest lahti. Kui jälle hakkavad peavalud kimbutama, siis tean, et on aeg lasta Aimuril mudida. Nüüdseks on kujunenud nii, et igal sügisel võtan massaažikuuri ja 5 korraga on jälle aastaks kehal hea. Massaažitehnika sobib mulle hästi, kõik need mudimised ja venitused ning “krõksutamised”. Plussiks on see, et kõik toimub mugavates riietes. Ka põrgulikult valus on olnud, aga tean, et pärast on hea olla ja energiat rohkem. Aimur on alati viisakas, vastutulelik, paindliku graafikuga ja rõõmsameelne. Aimuri massaažipisikuga olen nakatanud vähemalt 5 head sõpra. Töö kiidab tegijat juba ise.”


LAURA: “Nagu oleks rongi alla jäänud ehk korralik töö. Pärast siiski väga hea olla.”


KRISTJAN: “Olen Aimuri poolt pakutud ravimassaažiga rahul.Tänu järjepidevale käimisele olen alaseljavaludest vabanenud.Kindlasti soovitan minna tema seansile!”


AINO: “Heade inimeste soovitusel jõudsin Aimuri juurde 2013.a. sügisel. Minu elus oli raske periood. Aimur kuulas minu mured ja oli nõus aitama. Nii ma olen tema juures käinud 2 – 3 korda kuus kõik need aastad. Olen palju abi saanud. Aimuriga on tore vestelda. Ta küsib, et kuidas on läinud ja annab soovitusi. Soovitan kõigil kasutada seda teenust. See aeg seal on sinule endale. Sa ei pea midagi mõtlema, tegema. Sa lihtsalt oled ja mõnuled.”


MERLE: “Peale Aimuri juures tervendusseansil käimist tunneb keha end suurepäraselt ja tänulikuna. Kohad, mis olid tasakaalust väljas, said oma kohale tagasi. Vähemasti oli kergus, selgus, energiatulv selgelt tuntav ja tajutav. Aimuri südamest tulev palve ja pöördumine Taevaste Vägede poole lisab kogu seansile pühaduse, aukartuse Looja ees ning on rahustav Hingele ja Vaimule. Tema pühendumine kliendi heaolule ning asjakohased soovitused edaspidisteks vajalikeks muutusteks julgustavad arvestatavalt. Olen kogu südamest ja siiralt tänulik, et meie hulgas on selliste ainulaadsete annetega inimene, kes aitab, hoolib ja julgustab! Võimalusel kasutan tema abi enda heaoluks kindlasti ka tulevikus!”