INDIVIDUAALSEANSID VASTUVÕTUKOHTADES

TARTU, MUSTLA
60 min  —  30 EUR  25 EUR (hetkel kehtib soodustus)

VILJANDI, TÕRVA, PÕLTSAMAA
60 min  —  30 EUR


KOHALEKUTSE

30 EUR seansi jooksev tund (see on ühtlasi ka antud teenuse puhul miinimumtasu). Teenusele lisandub visiiditasu 10 EUR ja transporditasu 0,30 EUR/km üks ots, lähtepunktiks Tartu kesklinn. Kohalekutse teenust saab tellida kui kokku saab broneerida vähemalt 3 järjestikust seansiaega. Visiiditasu ja transporditasu saab klientide vahel jagada. Suurema hulga huviliste või vähemalt igakuiste kohalekutsete puhul hinnad kokkuleppel, samuti grupinõustamise korral.


TELEFONI TEEL NÕUSTAMINE

25 EUR seansi jooksev tund (see on ühtlasi ka antud teenuse puhul miinimumtasu). Sõltuvalt probleemi olemusest ja suurusest võib seda meetodit kasutada kas peale mõningaid kohtumisi või alustada esimesest korrast. Nõustamise päev ja kellaaeg tuleb eelnevalt omavahel kokku leppida.


NB!

  • Seansile saab tulla ka SportID piletiga. Saad selle soetada SIIT
  • Kõiki teenuseid saame vormistada ka kinkekaardina
  • Teenuste eest annetamine sularahas, ülekandega või Eesti vekslitega. Tartu Hoiu-laenuühistu veksliringlusest loe lähemalt SIIT
  • Koostööpartneritele ja ettevõtetele on pikemaajaliste projektide või regulaarsete tellimuste puhul tingimused kokkuleppel
  • Annetuse suurus, seansi pikkused või teenuste osutamise kord võib vahel veidi muutuda, tasub hoida silm peal. Püüame arvestada erinevate hooaegadega ning hoida tasakaalu meie ja klientide võimaluste ning vajaduste vahel.

NB!

Annetusi saab teha meie arvelduskontole järgnevalt

Saaja nimi: Dunamis MTÜ

Saaja konto: EE137700771002996551

Makse selgitus: Annetus